?>
tel tel:+48 698 184 481
pluses

Wszyscy są równi wobec prawa. Różnica to skuteczny adwokat.

W wyścigu o słuszny wyrok nie ma drugiego miejsca.

Skontaktuj się więcej

Jest taka sprawa... Cywilna, karna, biznesowa.. Podejmij decyzję, ja zajmę się resztą. Jak?

Rozliczenia

Wspólnie ustalamy jedną kwotę wynagrodzenia tak, aby było jasne, za co płacisz. Bez niespodzianek i ukrytych kosztów. Ty decydujesz o terminach rozliczeń.

Komunikacja

Mój telefon zawsze działa. Pracuję wtedy, gdy mnie potrzebujesz. Profesjonalny system obsługi kancelarii zapewnia Ci stały wgląd w dokumenty i stan Twojej sprawy.

Konkrety

Zaangażowanie, rzetelność, wiedza. To dostajesz w standardzie. Do tego dyskrecja, zaufanie i partnerskie podejście. W każdym pakiecie. W każdej sprawie.

Zespół

Twoja sprawa będzie analizowana i prowadzona przez zespół prawników. Pod moim nadzorem. To wyklucza możliwość błędu i gwarantuje wykorzystanie wszystkich możliwości.

Czas

Cała kancelaria działa dla Ciebie – szybko i sprawnie, ale rozważnie. Szanuję Twój czas i Twoje pieniądze. Dotrzymuję słowa. I wszystkich terminów. 24/7/365

Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest od wszystkiego, to jest od niczego.

Zajmuję się jedynie wybranymi sprawami tak, aby dostarczać indywidualne rozwiązania uszyte na miarę Twoich potrzeb.

Oferta

Sprawy cywilne

Chcesz się rozwieść na swoich zasadach? Nie wiesz, jaki zachowek Ci się należy? Masz wątpliwości czy podpisać umowę? Pozwól mi rozwiązać Twoje problemy!

więcejSzczegóły

Sprawy karne

Ktoś popełnił przestępstwo na Twoją szkodę? Popełniłeś przestępstwo?
Wszystko, co powiesz, zostanie wykorzystane w Twoim interesie - z gwarancją dyskrecji!

więcejSzczegóły

Dochodzenie odszkodowania

Miałeś wypadek? Ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie? Zginęła bliska Ci osoba? Lekarz popełnił błąd?
Pozwól mi wyegzekwować odszkodowanie adekwatne do Twojej szkody - bez pośredników!

więcejSzczegóły

Skuteczna windykacja

Ktoś nie oddał Ci pieniędzy? Kontrahent nie zapłacił faktury? Są instrumenty, które skutecznie mobilizują do zwrotu gotówki! Pozwól mi je wykorzystać w Twoim imieniu!

więcejSzczegóły

Obsługa firm

Potrzebujesz prawnego wsparcia z uwzględnieniem biznesowego podejścia? Zaproponuję rozwiązania klasy premium, które zapewnią spokój Twojej firmie!

więcejSzczegóły

Aktualności

Mecenas Michał Sochański

Absolwent i doktorant wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył University of Florida Fredric G. Levin College of Law, funkcjonującej przy Wydziale Prawa i Administracji UW oraz kurs Summer Legal English Institute w Washington College of Law. Doświadczenie zdobywał w renomowanych polskich kancelariach. Aktualnie prowadzi własną praktykę adwokacką specjalizując się w zagadnieniach dot. prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych.

Dowiedz się więcejwięcej