?>
tel tel:+48 698 184 481
Debt collection

Debt collection

Windykacja należności czyli prosta droga od wezwania do zapłaty, aż do końca postępowania komorniczego.

pluses

Windykacja - Kielce

Niezwrócone pożyczki, niezapłacone faktury, obietnice bez pokrycia… Wreszcie brak reakcji na kolejne wezwania, a w końcu zerwanie kontaktu… Właśnie tak często wygląda scenariusz z nieuczciwym kontrahentem w roli głównej. Tymczasem brak płatności może oznaczać dla Ciebie utratę płynności finansowej lub nawet bankructwo, nie wspominając o stracie czasu i nerwach wynikających z podejmowania nieudanych prób windykacji należności.

Jak przebiega windykacja długu?

Wezwanie do zapłaty

Zacznijmy od pisma windykacyjnego – przedstawię Twojemu dłużnikowi to, co może go czekać, gdy nie odda Ci pieniędzy... Obawa przed konsekwencjami prawnymi często jest wystarczającym argumentem dyscyplinującym.

Sprawa sądowa

Jeśli wezwanie do zapłaty nie odniesie skutku, do pomocy zaangażujemy sąd. Będziemy dochodzić zwrotu należności w postępowaniu cywilnym, upadłościowym lub karnym... W niektórych przypadkach brak zwrotu należności jest przestępstwem, a nic tak nie mobilizuje dłużnika, jak widmo więzienia...

Komornik

Odzyskiwanie długów nie kończy się wraz z wydaniem wyroku.. Przy współpracy z zaufanym komornikiem przeprowadzę postępowanie egzekucyjne, aby Twoje pieniądze nie były tylko wirtualne.

Pewny wybór

Wybierając moje usługi zyskujesz pewność, że wykorzystam wszystkie możliwości
i narzędzia prawne, aby odzyskać Twoje pieniądze. Wszystko po to, aby przeprowadzić szybką i maksymalnie skuteczną windykację Twoich należności.

Rozliczenie za efekt

Często rozliczamy się na podstawie prowizji od sukcesu – po zakończonej sprawie. Jeszcze częściej wynagrodzenie za moje usługi jest pobierane od Twojego dłużnika – Ty nie płacisz nic. Skontaktuj się ze mną i sprawdź, jak mogę odzyskać Twoje pieniądze!